Miks Hulkur?

“Kus Hulkur asub?”, “Kuhu ma peaksin tulema, et Rändbaaris hängida?”, “Miks üleüldse Hulkur?”, “Misasi see Hulkur Rändbaar on?” – need on ühed enimküsitud küsimused Hulkuri igapäevaelus.

Ainuõige vastus siinkohal on, et Hulkur on seal, kus teda enim vajatakse ning et Hulkur on just see, mida Sa baariteenuselt tegelikult ootad. Rändbaar tuleb just täpselt sinna, kuhu kutsutakse ja teeb Sinu peost peo! Mõtled, et saaks ju lihtsalt baarmani rentida, aga kas oled valmis talle tööks ka letti ehitama ning kogu vajamineva kauba tellima? Hulkuril on erineva mastaabiga pidude jaoks kolm erimõõdus letti (originaallett ning 1+2m või 3m), millega kohe kahtlemata leiab lahenduse nii sünnipäevale, kus on 10 külalist kui ka suurüritusele, mida väisab 1000 inimest. Rändbaar on alati tippvormis ning painutab ennast täpselt selles suunas, kuidas olukord seda nõuab.

Vaata siit, mida räägivad Hulkuri kohta sõbrad.

Hulkur vs. Baar Catering

Baar Catering Sinu peole? Bar Catering on sõnapaar, mis annab aimdust, et tegemist on kokteile pakkuva cateringiga ja murrab müüdi justkui catering tähendaks alati toitlustust. Samuti ei pea baar olema kindlas asukohas, vaid võib olla Sinu sünnipäeva, firmapeo, talvepäevade, suvepäevade, pulma või mistahes sündmuse külaline.

Hulkur Rändbaar

Kuidas Hulkur funktsioneerib?

Hulkur aitab sündmuste planeerimisega seonduvat stressi vähendada!

Rändbaar aitab Sind sündmusel seltskonnale kokteilide valmistamise ja inimeste lõbustamisega teiselt poolt letti. Kui organiseerid sündmust kohas, kus puudub baar, kuid ometi on jooke vaja serveerida, siis Hulkur tuleb ja teeb Sinu eest kõik vajaliku toimiva baari tööle panekuks. Sinul jääb ära kogu planeerimise vaev! Hulkur tuleb kohale vähemalt kahe baarmeni, leti, riiulite ja soovi korral kaubaga. Hulkur on ääretult paindlik ning sulandub keskkonda, sest lastepidudel riietame ennast kasvõi loomaks või klouniks, ning banketil pole Hulkurile võõras ka lipsukandmine ja kummardamine!

Hulkur kuulab ära kliendi maitse-eelistused ning valmistab kokteile, mis pakuvad uudseid ja värskeid maitseelamusi. Loomulikult saab baarist tellida ka klassikalisemaid rumm+koola stiilis kokteile, kuid Hulkuri eesmärk on siiski pakkuda kliendile midagi enamat.

Rändbaari sortiment ei ole fikseeritud sest koostame alati ürituse korraldajaga koostöös individuaalse pakutavate jookide nimekirja, mis sobib kokku vastava sündmusega! Loomulikult teeme tööd ka olemasolevate jookidega, mille korraldaja on eelnevalt, kasvõi aastate jooksul ette varunud.

Hulkur Rändbaar

Mõned mured, mis võivad pähe kerkida pidu planeerides:

• Kuidas hoida suvel jooke külmana?

Hulkur võtab suvepidude korraldamisel igasuguse mure kliendi õlgadelt endale, mis puudutab kaupa, jääd, klaase, topse, puuvilju, personali, jpm.

• Kuidas hoida pulmaseltskond kaua rõõmsana?

Hulkur aitab pulma korraldamisel ja toimumisel leida lahendusi, kuidas seltskond oleks meeleolukas ja tantsiks hommikuni.

• Kuidas olla kindel, et talvel joogid liiga kauaks külmakraadide kätte ei jääks?

Hulkur hoolitseb, et talvistel jõulupidude korraldamisel ei tule lisaks dekoratsioonidele muretseda Sul veel jookide transpordi ja ladustamise pärast.

• Kuidas olla kindel, et saad ise pidu nautida?

Hulkur hoolitseb selle eest, et oma isikliku tähtsündmuse korraldamine ei tekita Sulle juurde halle juuksekarvu, vaid saad peol lustida koos külalistega.

Jookidega toimetame nii nagu Sina soovid. Hulkur võib võtta kõik vahendid omalt poolt kaasa, võib kasutada Sinu jooke, olgu nad värskelt varutud või aastate jooksul kogunenud. Bar cateringi teenus on loominguline – igast toorainest saab maitsev kokteil.

Peokorraldus, kus külalistele on joogid tasuta, teeb kuluarvestuse korraldaja jaoks lihtsaks, sisaldades baarmeni renti ja jookide kulu maaletoojahinnas. Pidu, kus külalised tasuvad jookide eest ise, vajab kiiret täpsustust, et lahendus sobiks nii korraldajale kui Hulkur Rändbaarile.

• Räägi Hulkurile, mis plaanid Sul on ning leiame koos lahenduse kergemini kui Sa oodata oskad!