Sõbrad räägivad

Elamusstuudio

SEB Sügisjooks | SEB Tallinna Maraton | NOBE | Saue Productions

"Hulkurid eksisid meie pidudele pooljuhuslikult. Sõber soovitas ja tundub, et sõber tegi heateo, sest Hulkuri baaritiimiga oleme enam kui rahul. Ei ole just lihtne leida tiimi, kes oleks valmis välja jagama 4000 (mhmh, neli tuhat) kokteili ja tegema seda veel naerul näo ja esmaklassilise teenindusega. Samuti annab nende kvaliteedist ja paindlikkusest aimdust enne pidu seatud eesmärk -
“Täna peab vähemalt üks inimene lahkuma peolt tunnistades, et ta on leidnud omale uue lemmikkokteili”. Ja nii ka juhtus. Arvatavasti mitte ainult ühe inimesega."

Scoro

Suvepäevad | Jõulupidu | Sünnipäev

"Kui Sa otsid oma üritusele kokteilimeistreid, kes valmistaks maitsvaid ja ilusaid kokteile ning tahad peo päeval olla täiesti muretu, siis vali HULKUR! Kaspar ja Silver võlusid oma karismaatilisuse ning professionaalsusega meie suvepäevadel ja seetõttu oli Hulkur minu esimeseks valikuks firma sünnipäevapidu korraldades. Olen enam kui rahul ja endiselt hämmingus, kui vähe pidin ise korraldama. Aitäh Katriin, Silver ja Kaspar!"

Tanel Kangert

Silvia & Taneli pulmapidu | no1: Klient on kuningas

"Otsustasime korraldada pulmapeo, mis kompaks traditsioone, murraks kulunud arusaami ja oleks võimalikult meie nägu. Kevadel kogutud rabarberist tegime siirupi, aga kes teeks siirupist sügisel kokteili? Ikka HULKURID! Kaspar ja Silver tegid seda nii hästi, et kogu peo jooksul avatud baarist järjekord ei lõppenud. Pidu avati pauguga ja tuju hoidsid üleval nii maitsvad kokteilid, kui meeste entusiasm baaris. Külalised kiitsid HULKUREID taevani ja meie ühineme 100%. Aitäh, et olite meie nägu!"

Tervise Catering

Transferwise | ERAA Jõulugala | Wendre talvepäevad

"Tervise Cateringi koostöö Hulkuri tiimiga on alati positiivne olnud. Kindlasti on tegemist oma ala professionaalidega, kes teevad oma tööd pühendunult, suure südame ja kirega. Kamp lahedaid ja andekaid sõpru, kellega on alati suur rõõm kohtuda ja koostööd teha. Palju toredaid kliente ja lahedaid üritusi Teile, head Hulkurid!"

Jolos Events

AdCash | CGI Eesti | Transferwise | Refresh Conference | Swedbank

"Hulkuri poisid-tüdrukud on punt lõbusaid selle, kes muudavad klassikalise baari vahvaks kogunemiskohaks igal üritusel. Naeratuse toovad suule nende ebaeestlaslikult vaba suhtlus ja paindlikkus tavapäratute ning uuenduslike ideedega kaasaminekul. Lisaks kõigele muule lähenevad nad igale kliendile isikupäraselt ning pakuvad välja loomingulisi lahendusi nii baarikujunduse kui ka kostüümide näol. Jolos Events on rõõmus, et meil on toredad Hulkuritest sõbrad!"

Kaisa Pajusalu

Sõuderahva tantsupidu! | no2: Kõik enda eest!

"Hulkuri rändbaari puhul on tegemist suurepärase ideega, mida teostavad tõenäoliselt omaala parimad, keda mina näinud olen. Lisaks professionaalsele teenuse pakkumisele oskavad nad sellele luua ka lisaväärtust, sulandudes ürituse atmosfääriga. Rändbaar võiks olla iga ürituse korraldaja unistuste partner, sest nendega koostöö on lihtne ja kvaliteedis võib kindel olla."

Reino

Kerti & Reino sünnipäevapidu | no1: Klient on kuningas

"Kui sa tahad 100 inimesega peol ühe asja parast vähem muretseda, siis mugavamat lahendust ja lahedamat seltskonda on raske leida, kui Katriin oma meesperega. Kõik tuntud ja vähem tuntud koksid segatakse soovijatele kokku ja kui mingid komponendid peaks puudu tulema, siis kõrvalolevatelt aiamaadel kasvav maitseroheline leitakse ka ise üles."

MTÜ Ühinenud Mootorratturid

Eesti Mootorrattahooaja Avamine & Lõpetamine | no6: Erilahendus

"Hulkur on usaldusväärne seikleja, kelle seatud eesmärgid ja teod tagavad professionaalse tulemuse. Olles pidevalt nende tegusid jälginud ja teenuseid tarbinud saan öelda, et sõbralik, kiire ja paindlik suhtumine loovad mõnusa ja eesmärgipärase koostöö. Kui kaasa hulgud, siis üllatud ning lisa soovid."

Hans

Nora sünnipäev | no4: Lõbus lastepidu

"Hulkur is a very lively and creative mobile bar which also knows how to entertain their guests. They were present for my child's birthday and their impressively delicious non-alcoholic cocktails and smoothies for sure seduced all the people who were present that day, especially the kids. Besides serving drinks, they also do it in a non-conventional way with their bar settings, costumes and the friendly atmosphere they create. We were very satisfied and definitely recommend their services if you're looking forward to having some fun times."

Al Paldrok

Katlamaja Art Fest | Diverse Universe World Tour

"I have been making events with Hulkur in New York, Mexico City, Sacramento, Miami, Vaasa, Athena, Pärnu & Tallinn - it has been always inspiriting, performative, crazy experience - talented people, wild flames, great drinks, best atmosphere and even more ..."

Regina

Regina & Oscari pulmapidu | no1: Klient on kuningas

"Ei taha tavalist viina-veini pulma? Me ka ei tahtnud! Meid aitas hädast välja HULKUR!
Meie kindel plaan oli, et pulmas peab saama iga külaline juua, mida just tema soovib, mitte sunniviisiliselt vaid viina või veini, olgu selleks siis tavaline õlu või siider või miks mitte ka keerukam kokteil. Selle töö tegid ära HULKUR, olles ise samal ajal viisakas ja ka lõbus külaline. Meie nautisime ja külalised nautisid! Üks parimaid otsuseid üldse!"