Hulkuri uus baarilett

Lisaks Hulkuri senisele kaubamärgile ehk puidust pop-up letile ja riiulitele, oleme saanud valmis täiesti uue disaini ja funktsionaalsusega leti või isegi lettide perekonna!

Lisaks Hulkuri senisele kaubamärgile ehk puidust pop-up letile ja riiulitele, oleme saanud valmis täiesti uue disaini ja funktsionaalsusega leti või isegi lettide perekonna! Uus lett on kasutatav kolme inimese tööpinnana (laiuseks 3m), mida saab omakorda jaotada väiksemateks pindadeks. Väiksemate sündmuste korral ühe baarmeni jaoks 1 meetrised letid ning keskmise suurusega sündmuse jaoks 2m lett. Leti kujundus on muudetav vastavalt peo temaatikale, kuna esipaneeliks on kergesti vahetatav kangas. Hulkuri standard kujundusega paneel on tumehall/valge, kuid lisaks on võimalik teha soovitud kujundusega „private label“ kangaid. Uue ja omanäolise kanga tootmine maksab sõltuvalt suurusest 75-140€ ja see valmib paari päevaga.

Uue leti kasutusala on seega tunduvalt laiem ning oleme valmis rentima seda ka ilma enda personalita, kui kangal puudub Hulkuri bränding.

Kahe leti koostöös suudab Hulkur luua tööpindu 7’le inimesele, millega katab ära ka keskmisest rahvarohkema ürituse vajaduse.

Hulkur Rändbaar

Kuidas HULKUR funktsioneerib?

Hulkur aitab sündmuste planeerimisega seonduvat stressi vähendada!

Rändbaar aitab Sind sündmusel seltskonnale kokteilide valmistamise ja inimeste lõbustamisega teiselt poolt letti. Kui organiseerid sündmust kohas, kus puudub baar, kuid ometi on jooke vaja serveerida, siis Hulkur tuleb ja teeb Sinu eest kõik vajaliku toimiva baari tööle panekuks. Sinul jääb ära kogu planeerimise vaev! Hulkur tuleb kohale vähemalt kahe baarmeni, leti, riiulite ja soovi korral kaubaga. Hulkur on ääretule paindlik ning sulandub keskkonda, sest lastepidudel riietame ennast kasvõi loomaks või klouniks, ning banketil pole Hulkurile võõras ka lipsukandmine ja kummardamine!

Hulkur kuulab ära kliendi maitse-eelistused ning valmistab kokteile, mis pakuvad uudseid ja värskeid maitseelamusi. Loomulikult saab baarist tellida ka klassikalisemaid rumm+koola stiilis kokteile, kuid Hulkuri eesmärk on siiski pakkuda kliendile midagi enamat.

Rändbaari sortiment ei ole fikseeritud sest koostame alati ürituse korraldajaga koostöös individuaalse pakutavate jookide nimekirja, mis sobib kokku vastava sündmusega! Loomulikult teeme tööd ka olemasolevate jookidega, mille korraldaja on eelnevalt, kasvõi aastate jooksul ette varunud.

Võta Minuga ühendust