Kokteilikoolitus

Sõna koolitus toob sulle silme ette auditooriumi, kus üks räägib ja teised uniste nägudega kuulavad? See mälupilt muutub, kui lased tal muutuda!

Hulkuril on korduvalt palutud teha loengu-formaadis kokteilikoolitust – üllatus, me pole nõus!

Sa mõtled – miks?

Sest Hulkuri peamine missioon on teha õhtu vahvaks ja ülevoolavalt meeldejäävaks. Kindel viis meeleolu käimatõmbamiseks on keerukate kokteilide meisterdamine enda kätega. Jah, teeme koolitust viisil, kus iga osaleja valmistab endale kõik kokteilid algusest lõpuni ise! Ise teed, ise jood. Hulkur juhendab ja vajadusel abistab.

Kokteilide valmistamise vahele võtame rahulikult aega, et lobiseda, mekkida, nautida seltskonda.

Sa ei pea muretsema millegi pärast. Hulkur vaatab, et olemas oleks kõik kokteilide valmistamiseks vajalikud vahendid: alkohol (vajadusel ka non-alko), klaasid, töövahendid. Muideks, baaritarvetena kasutame väikese vimkaga töövahendeid. Üllatud, et tegelikult on kõik baari tööks vajalik sul kodus olemas. Peale kokteilikoolitust oled täiesti pädev sõpradele enda kodus kokteilibaari avama!

Kui pikk võiks koolitus olla? Veidi kiirema ajaraami korral võiksime läbi käia 3 kokteili, mille jaoks kulub ligikaudu 1,5-2 tundi. Lubame, et meeleolu saavutab sarmika taseme. Kui teil on aega rohkem, umbes 3 tundi, võiksime läbi käia 5 kokteili, peale mida on tantsupõrand kõigile avatud. Meil on mõned ettepanekud menüü osas, aga kui sul on kindel idee, mida õppida sooviksid, siis võtame hea meelega arvesse.

Olgu tegemist töökaaslastega, sõpradega, perega – lõbusaks muutub kõigi õhtu. Koolitust saame läbi viia kus tahes, olgu selleks renditud peopaik, kodu või hoopis meie salabaar.

Ahjaa, kõik on rätsepatöö, aga koolituse maksumus väikese seltskonnale algab 450-st eurost. Suure seltskonna koolitamiseks on vaja lihtsalt suurt ruumi, igaühele lauapinda ja meie poolt palju abilisi.

Tule räägi oma sündmusest SIIN!

Mis Hulkuril veel teoksil on?

Kas tõesti on Tallinnas salabaar?

Baar Catering Sinu Peol