Baar-catering sinu peol

Vastused küsimustele, mis võivad pähe kerkida pidu planeerides.

Baar-catering on sõnapaar, mis annab aimdust, et tegemist on kokteile pakkuva cateringiga ja murrab müüdi justkui catering tähendaks alati toitlustust. Samuti ei pea baar olema kindlas asukohas, vaid võib olla Sinu sünnipäeva, firmapeo, talvepäevade, suvepäevade, pulma või mistahes sündmuse külaline.

Hulkuri käest küsitakse tihti, kus ta asub, kuhu peab tulema, et maitsta mõnusaid kokteile. Ainuõige vastus siinkohal on, et Hulkur on seal, kus teda vajatakse. Sina ütled koha, ja meie mobiilne baar tuleb ja teeb peost peo. Mõtled, et saaks ju lihtsalt baarmeni rentida, aga kas oled valmis talle tööks letti ehitama? Hulkuril on erineva mastaabiga pidude jaoks kolm erimõõdus letti (originaallett ning 1+2m või 3m), kahtlemata leiab lahenduse nii sünnipäevale, kus on 10 külalist kui ka suurüritusele, mida väisab 1,000 inimest.

Mõned mured, mis võivad pähe kerkida pidu planeerides:

• Kuidas hoida suvel jooke külmana?

Hulkur võtab firma suvepäevade korraldamisel igasuguse mure kliendi õlgadelt endale, mis puudutab kaupa, jääd, klaase, topse, puuvilju, personali, jpm.

• Kuidas hoida pulmaseltskond kaua rõõmsana?

Hulkur aitab pulma korraldamisel ja toimumisel leida lahendusi, kuidas seltskond oleks meeleolukas ja tantsiks hommikuni.

• Kuidas olla kindel, et talvel joogid liiga kauaks külmakraadide kätte ei jääks?

Hulkur hoolitseb, et firma talvepäevade või jõulupeo korraldamisel ei tule lisaks dekoratsioonidele muretseda Sul veel jookide transpordi pärast.

• Kuidas olla kindel, et saad ise pidu nautida?

Hulkur hoolitseb selle eest, et sünnipäeva korraldamine ei tekita Sulle juurde halle juuksekarvu, vaid saad peol lustida koos külalistega.

Jookidega toimetame nii nagu Sina soovid. Hulkur võib võtta kõik vahendid omalt poolt kaasa, võib kasutada Sinu jooke, olgu nad värskelt varutud või aastate jooksul kogunenud. Bar cateringi teenus on loominguline – igast toorainest saab maitsev kokteil.

Peokorraldus, kus külalistele on joogid tasuta, teeb kuluarvestuse korraldaja jaoks lihtsaks, sisaldades baarmeni renti ja jookide kulu maaletoojahinnas. Pidu, kus külalised tasuvad jookide eest ise, vajab kiiret täpsustust, et lahendus sobiks nii korraldajale kui Hulkur Rändbaarile.

Räägi Hulkurile, mis plaanid Sul on ja ära muretse, lahendus tuleb kergemini kui Sa ootasid!

Mis Hulkuril veel teoksil on?

Kokteilikoolitus Hulkuriga

Kas tõesti on Tallinnas salabaar?