Jameson Hosts #1 | Kas maailmas on tõesti kõik juba välja mõeldud? |

Competition Time…

Hulkur Rändbaar

Kuidas pakkuda teistmoodi elamusi maailmas, kus kõik on justkui juba välja mõeldud? Kui palju on väärt teostamata jäänud ideed? Kuidas mõelda raamist välja, kui plaanid sinust sõltumatult vastu taevast lendavad? Koos Hulkuriga saad teada, et igast olukorrast on midagi positiivset kaasa võtta!https://www.youtube.com/watch?v=qXawM6jSIhM&ab_channel=JamesonHostsEstonia
Jameson Hosts #1

Mis on Jameson Hosts?

Jameson Hosts on kõigile baarindusvaldkonnaga seotud inimestele mõeldud kogemuste ja teadmiste jagamisele ning enesearengule suunatud platvorm. Me usume, et teadmistes peitub jõud, koos oleme tugevamad ja et nii maailma kui Eesti baarindusmaastikul toimub just praegu palju huvitavaid arenguid, mis väärivad jagamist.

Alustame Jameson Hosts nime kandva webcastide sarjaga ning otsime hakkajaid ja teotahtelisi baarindusvaldkonnas tegutsejaid sarja sisu looma! Kui Sa tunned, et Sul on jagada häid mõtteid, ametioskusi ja kogemusi, mis pakuks kogukonnale huvi, millest Eesti baarirahvas saaks õppida ning mis looks väärtust, siis oled õiges kohas. Võtame esialgu plaani 2020 suvel ja sügisel filmida üles 6 Jameson Hosts episoodi, kus igas osas võõrustab vaatajaid või külalisi oma pinnal erinev baarmen, baaridaam või baaritiim. Sinu ülesanne, kui otsustad väljakutse vastu võtta, on valmistada ette ja viia läbi ca tund aega kestev koolitus või workshop. Meie hoolitseme selle üles filmimise ning live streamimise eest ja pakume Sulle ka vestluskaaslase, et jutt ladusamalt kulgeks. Sinu töö saab tasustatud (loe altpoolt) ning see pole veel kõik – enim vaatamisi kogunud episoodi vedajat ootab kutse Jameson Hosts globaalsele üritusele Iirimaal suvel 2021!