Kas tõesti on Tallinnas salabaar?

Otsid Tallinnas kohta, kus oma sõpradega privaatselt koos lõbutseda? Tule, mul on sulle midagi näidata…

Speakeasy on kaugena tunduv sõnapaar, mida kasutati kuiva seaduse lõbusamaks muutmisel algselt USA-s. Nagu selgus, siis inimestele hakkas meeldima hämarates tagatänava peidupaikades pidutsemine.

Tallinnas on paar varianti, kus ilmselt ei sina ega su sõbrad pole kunagi käinud. Üks neist on Hulkuri töökate kätega meisterdatud. Oleme loonud mõnusa olemise, kust ei puudu baar, pinksilaud, tantsusaal ja loomulikult naabreid segamatu võimalus lõbutseda täpselt nii varjatult ja kelmikalt kui süda soovib.

Kus see asub? See on salabaar! Saladuse loori kergitamiseks võime öelda, et õige on võtta sammud Lasnamäe poole.

Oleme peidetud garaažide vahele, ilma igasuguse suunava sildita. Kohalejõudmine tekitab elevust isegi taksojuhtides. Oleme valmis seadnud hämarates toonides baari, kus hullavad meie parimad baarmenid. Kindel on, et kõik külalised lahkuvad WOW-emotsiooniga keelel ja meelel.

Ruumi jagub mugavalt ca 60-le inimesele, samas ei välista me ka tihkemalt pakitud seltskonda ning baar ei mõju tühjana ka kasvõi 5-kesi lõbutsedes.

Nagu ikka on Hulkuriga pidutsemine rätsepatöö, kuid hinna indikatsiooniks on ruumi rent üheks õhtuks koos personaliga 650€ + km. Kokteilitamise osas räägime läbi, kas soovid, et külalised maksaks jookide eest või arveldame vastavalt kulunud kogustele maaletooja hinnas. Hulkurile sobib kui tood toidud majja, soovid meilt toekat DJ-varustust või plaanid lisa-aktiviteeti. Olgu selleks kokteilikoolitus, skulptuuride valmistamine, naeruteraapia… you name it!

Ootame Sind Hulkurile külla!

Mis Hulkuril veel teoksil on?

Kokteilikoolitus Hulkuriga

Baar Catering Sinu Peol