Baarmen pulma

Pulm peab olema mõnus ja meeldejääv õhtu nii külalistele kui pruutpaarile. Kuidas seda kerge vaevaga saavutada? Tule, ma räägin sulle lähemalt!

Pulmade korraldamisel on aina populaarsemaks muutumas alternatiiv traditsioonilisele “viin laual” lähenemisele, pakkudes külalistele hoopis laiemat valikut kokteilide näol. See trend toob kaasa mitmeid eeliseid.

Isikupärased Joogivalikud

Pulm peab olema nauditav sündmus nii külalistele kui ka pruutpaarile. Kokteilibaar pakub mitmekülgseid valikuid nii alkoholiga kui ka alkoholivabade jookidega, vastates kõigi külaliste maitse-eelistustele.

Professionaalsed baarmenid

Hulkur Rändbaar baarmenid tagavad, et kokteilid on ideaalse maitse ja konsistentsiga, pakkudes külalistele unikaalseid elamusi.

Mõõdukas alkoholitarbimine

Meie baarmenid jälgivad, et pidu püsiks mõõdukas vaimus, vältides ülemäärast alkoholitarbimist.

Kuluefektiivsus ja logistika

Hulkur Rändbaar võtab enda peale joogikoguste ja logistika planeerimise. Pakume mitmekesiseid jooke ja lisandeid, saades kaupu soodsate hindadega otse maaletoojatelt. Peo lõppedes võtame avatud ja poolikud pudelid endaga kaasa ning arveldame ainult vastavalt kulunud kogustele.

Mälestusväärne kogemus

Meie teenus muudab iga pulmapeo eriliseks, pakkudes uusi maitseelamusi ja meeldejäävat meelelahutust.

Kohandatud lahendused iga peo jaoks

Iga sündmus on unikaalne ja meie teenuse hind kohandatakse vastavalt vajadustele. Näiteks kuni 100 inimese peo puhul on Hulkuri teenustasu 650€+km, mis sisaldab kahte baarmeni, tööaega kuni 5 tundi, letti, riiuleid ja baari inventari. Lisanduvad alkoholi, jää ja puuviljade kulud.

Võta meiega ühendust, et arutada oma pulma detaile ja leida parim lahendus just pulmapeole. Tuleme kohale oma leti, kauba ja kogu varustusega, et sinul jääks üle vaid pulma nautimine!

Räägi Hulkurile, mis plaanid sul on ja ära muretse – lahendus tuleb kergemini kui sa ootasid!

Hulkur Rändbaar – Teie Parim Valik Pulmapeoks


Mis Hulkuril veel teoksil on?

Kas tõesti on Tallinnas salabaar?

Baar Catering Sinu Peol