13 ideed firmaürituseks

Firmaüritus peaks olema tulemas… Aga mida me teeme ja kuhu lähme? Ära muretse mul on sulle mõned soovitused.

Külasta kohalikke tootjaid

ideed firmaürituseks
Tori Siidrivabrik

Eesti tootjad on arenenud viimastel aastatel hoogsalt. Omalt poolt soovitame piiluda näiteks joogitootjate telgitagustesse. Moe Viinavabrikul on Tapal valminud uhke, ent vana külastuskeskus, kus lisaks vaatamisele saab proovida nii kohalikku viina, Handsat kui ka viskit.

Soomaa põldude vahel peidab ennast Tori Siidritalu, mille omanikud Karmo ja Veranika on imearmsad inimesed, kes teavad kuidas pakkuda igal aastal kelmikaid uusi jooke ja võõrustada sind justkui oleksid kodus.

Eesti suurim ja vast tuntuim on Jaanihanso Siidrivabrik Libatses, nende tootmis ja ajaveetmisruumid on väärt uudistamist.  

Matk looduses

ideed firmaürituseks
360 Kraadi

Pole halba ilma, on head ideed ja hea rõivastus. Meeskonnaüritust on vahva korraldada metsas või rabas, lisades juurde sauna/jääaugu/majutuse. Matkata saab Eestis vastavalt soovile näiteks räätsade, ZIL veoautodega, pimedas laternatega. Väga laia valiku matku leiad Eesti suurimate loodusmatkade korraldajate varamust; kanuu.ee, 360 Kraadi, Veematkad. Paljud ettevõtted rendivad rattaid – miks mitte teha tiir ümber Võrtsjärve.

Talvised kohad suvel

ideed firmaürituseks
Kuutsemäe Puhkekeskus

Oled käinud Kuutsemäel või Väikesel Munamäel suvel? Kuutsemäe Puhkekeskus pakub seiklemist aastaringselt: kusjuures suvel on perspektiiv loodusele palju mitmekesisem – suuskade ja lumelaua asemel haara matkasaapad, trikoo, padi istumise alla kanuusse.

Lahedad seikluskorraldajad

ideed firmaürituseks
Adrenaatori

Hulkur on omal nahal katsetanud mõnda vahvat seiklust, mida julgeme soovitada. Kindlasti tasub külastada Eesti Kaevandusmuuseumit või uurida lisa Aidu karjääris korraldatavate karjäärisafarite kohta. Adrenaatori profid giidid oskavad elamust pakkuda! Või miks mitte teha paintballi seiklus autodega – proovisime ja läheks iga kell uuesti!

Aktiivne seiklus mootoritega

ideed firmaürituseks
Adventures

Proovida tasub krossirataste või e-fatbike’idega seiklemist, Otepääl ja Tallinnas pakub hea kvaliteediga matku Adventures.ee. Ära unusta ka mootorsaanisafari matku, näiteks Kõlari Safarikeskus.

Suvi ja surf

ideed firmaürituseks
Aloha Surf

Selleks, et proovida veevõlusid ei pea olema kogenud surfar. Aloha pakub nii suurtele kui väikestele gruppidele lohesurfi, wind-surfi, SUP-laua ja kayaki töötubasi. Kusjuures, neil on eriti vahva pakett, kus kõikidel osalejatel on võimalik roteeruda erinevate tegevuste vahel ning saada maitse suhu paljudest merevõludest ühe päeva jooksul.

Saared

ideed firmaürituseks
Saared

Eestis on mitmeid fantastilisi saari, mis pakuvad rikkalikku ajalugu, kohalikku kultuuri ja ebamaiseid kogemusi. Kindasti tasuks proovida suitsusauna Kihnus, uudistada sõjaväebaase Naissaarel, piiluda Jaanalinde Muhus, ronida Hiiumaa ronimistornis. Julged merehundid võiksid võtta ette pika retke Ruhnu, kus aeg jääb seisma.

Kambaga kalale või jahile

ideed firmaürituseks
Kalatakso

Sa ei pea tundma ennast koduselt õngega, võrkudega või jahipüssiga. Sind õpetatakse ja aidatakse! Kalastuse teenuse koha pealt pakub Kalatakso erakordset võimalust minna merele kogenud kalastajatega.

Tubased ajaveetmiskeskused

ideed firmaürituseks
Tagurpidi Maja

Miks mitte broneerida endale Coca-Cola Plazas terve saal privaatseansiks, viia ennast esmapilgul lapsikuna tunduvasse batuudikeskusesse, veeta päev ERM-is ja Tagurpidi Majas, Teaduskeskuses AHHAA, Proto avastustehases, Lennusadamas, Teletornis. Mängida GlowGolfi uues OKOK meelelahutuskeskuses, teha ühine teatrikülastus uue muusikali saatel kodust eemal olevas linnas.

Hulkur Rändbaar

ideed firmaürituseks
Hulkur Rändbaar

Olgu pidu metsas, merel, maal, linnas, suvilas, kodus, Kultuurikatlas, turismitalus, laudas või katusel… olgu esinejaks NOËP, Swingers või Terminaator. Kindel on, et hea kokteil on hea peo saladus! Hulkur paneb baari püsti, kuhu iganes vaja. Seltskonna suurusele, kella-aegadele, sortimendi valikutele me piire ei pane ja leiame koos sinuga lahenduse.

Pidu salabaaris

ideed firmaürituseks
Hulkuri Salabaar

Tallinnas on paar varianti, kus ilmselt ei sina ega su sõbrad pole kunagi käinud. Üks neist on Hulkuri töökate kätega meisterdatud salabaar. Oleme loonud mõnusa olemise, kust ei puudu baar, pinksilaud, tantsusaal ja loomulikult naabreid segamatu võimalus lõbutseda täpselt nii varjatult ja kelmikalt kui süda soovib.

Oleme peidetud garaažide vahele, ilma igasuguse suunava sildita. Kohale jõudmine tekitab elevust nii taksojuhtides kui inimestes. Oleme valmis seadnud hämarates toonides baari, kus hullavad meie parimad baarmenid. Kindel on, et kõik külalised lahkuvad WOW-emotsiooniga keelel ja meelel.

Koolitused

ideed firmaürituseks

Hulkur viib kokteilikoolitusel seltskonna oskused kokteilide meisterdamises uuele tasandile. Meiega koos teevad kõik osalejad läbi ridamisi kokteile, igaüks iseendale. Meile meeldib lõbutseda teiega koos, loengut me pidama ei hakka 😉.

Tegelikult on väga lahedaid koolitusi olemas, Hulkur soovitab: naeruteraapia, ühine toiduvalmistamine, skulptuuride meisterdamine, maalimine…

Ära korralda ise!

ideed firmaürituseks
Yolos

Üritusturundusagentuuridel on tohutu andmebaas, et muuta firmapidu ääretult lahedaks. Neil on ideid, mille peale sa mitte kuidagi ise ei tule. Lisaks andes korraldus proffide kätte, saad ise pidu nautida. Häid tegijaid on palju, aga kogemuse põhjal julgeme soovitada selliseid agentuure: Jolos, Orangetime Events, Red Rocket Events, Elamuspank, Elamusstuudio, Miltton Events.

PS! Päris palju seikluseid leiab Kingitus.ee ja Puhka Eestis lehtedelt, alates langevarjuhüppest, sukeldumisest Rummu karjääris kuni heegeldamiseni.

Ühiselt loodud emotsioonid liidavad ja hõlbustavad edasist koos töötamist!