Covid 19 – Mida saame teha!

Baari minna ei soovitata, võõraste inimestega koos köhimine jäägu tulevikku. Samas sõpru/töökaaslaseid väikeses pundis sooviks näha? Hulkuril on Sulle mõned ideed:

Ahah! Kuidas teha pidu omadega?

Baari minna ei soovitata, võõraste inimestega koos köhimine jäägu tulevikku. Samas sõpru/töökaaslaseid väikeses pundis sooviks näha? Hulkuril on Sulle mõned ideed:

Baar Sinu kodus!

Jah, kutsu külla mõned sõbrad, pane snäkid lauale, kõlar tümpsuma…ja baar sobivasse ruumi punkti. Ära muretse, et ei mahu – meil on olemas ka pisike ühe meetrine lett, mille tagant üks baarmen võlub parimaid kokteilibaarile omaseid šedöövreid.

Oi see on kallis?!? Rahu! Kas teadsid, et kasvõi 15 inimesega peole baari tellimine on soodsam kui ööklubi külastus?

Huvi pärast arvutasime: minnes peole taksoga, ostes pileti, tehes kodus mõned dringid, peol veel mõned, kulub igaühel ca 54€. Kutsu sõbrad külla, kutsu baar külla ning baarile + jookidele kulub peolise kohta vaid umbes 45€.

Räägi oma plaanist ja loome lahenduse! Jookide kulu arvestame nagunii ainult vastavalt kulunud kogustele, maaletoojahinnas. Ära hakka koju varuma kirjusi likööre, mis pärast kapis aastaid seisavad, me võtame need kaasa nii tulles kui minnes.

Väikese seltskonnaga privaatpidu!

Mõnikord on tunne, et ei taha kodu koristada või soovid lahkuda enne kui teised külalised? Pange seltskond kokku ja lõbutseme koos meie salabaaris Lasnamäel. Asukoht on ekstravagantne, parim on kui enamuse külaliste eest on sihtkoht kergelt varjatud. Las nad üllatuvad! Meil on olemas võimalused mängida pinksi, tellida catering, võõrustada kasvõi Tauno Kangro skulptuuri töötuba. Üks mis kindel – meil on müstilise õhustikuga baar, kus iga külaline leiab endale wow! uue lemmikkokteili! Ahjaa – võime muidugi teha ka kokteilikoolituse, kus kõik külalised saavad panna käe külge ja järgmistel kodupidudel sõpradele uusi oskusi demonstreerida.

Ootame teid Hulkurile külla ja ei küsi selle eest üldse palju – natuke ruumi renti ja veidi kulunud jookide eest! Samas võime ka teha nii, et iga külaline käitub justkui tavalises baaris ja arveldab ise enda eest.