Kes ma olen?

“Mis see Hulkur Rändbaar on?”, “Kus Hulkur asub?”, “Miks üleüldse Hulkur?” – need on enimküsitud küsimused Hulkuri igapäevaelus.

Hulkur blob Hulkur blob

Hulkur on seal, kus teda enim vajatakse ning Hulkur on just see, mida sa baariteenuselt tegelikult ootad.

Rändbaar tuleb just täpselt sinna, kuhu kutsutakse ja teeb sinu peost peo! Mõtled, et saaks ju lihtsalt baarmani rentida, aga kas oled valmis talle tööks ka letti ehitama ning kogu vajamineva kauba tellima? Hulkuril on erineva mastaabiga pidude jaoks kolm erimõõdus letti, millega kohe kahtlemata leiab lahenduse nii sünnipäevale, kus on 10 külalist kui ka suurüritusele, mida väisab 1,000 inimest. Rändbaar on alati tippvormis ning painutab ennast täpselt selles suunas, kuidas olukord seda nõuab.

Aitan sündmuste planeerimisega seonduvat stressi vähendada.

Rändbaar aitab Sind sündmusel seltskonnale kokteilide valmistamise ja inimeste lõbustamisega teiselt poolt letti. Kui organiseerid sündmust kohas, kus puudub baar, kuid ometi on jooke vaja serveerida, siis Hulkur tuleb ja teeb Sinu eest kõik vajaliku toimiva baari tööle panekuks. Sinul jääb ära kogu planeerimise vaev! Hulkur tuleb kohale vähemalt kahe baarmeni, leti, riiulite ja soovi korral kaubaga. Hulkur on ääretult paindlik ning sulandub keskkonda, sest lastepidudel riietame ennast kasvõi loomaks või klouniks, ning banketil pole Hulkurile võõras ka lipsukandmine ja kummardamine!

Kuulan ära sinu maitse-eelistused ning valmistan kokteile, mis pakuvad uudseid ja värskeid maitseelamusi.

Loomulikult saab baarist tellida ka klassikalisemaid rumm+koola stiilis kokteile, kuid Hulkuri eesmärk on siiski pakkuda kliendile midagi enamat. Rändbaari sortiment ei ole fikseeritud sest koostame alati ürituse korraldajaga koostöös individuaalse pakutavate jookide nimekirja, mis sobib kokku vastava sündmusega! Loomulikult teeme tööd ka olemasolevate jookidega, mille korraldaja on eelnevalt, kasvõi aastate jooksul ette varunud.

Mida sõbrad minust arvavad?

Scoro

Kui Sa otsid oma üritusele kokteilimeistreid, kes valmistaks maitsvaid ja ilusaid kokteile ning tahad peo päeval olla täiesti muretu, siis vali HULKUR! Kaspar ja Silver võlusid oma karismaatilisuse ning professionaalsusega meie suvepäevadel ja seetõttu oli Hulkur minu esimeseks valikuks firma sünnipäevapidu korraldades. Olen enam kui rahul ja endiselt hämmingus, kui vähe pidin ise korraldama. Aitäh Katriin, Silver ja Kaspar!

Karmen Velberg | Kontorijuht

elamusstuudio

"Hulkurid eksisid meie pidudele pooljuhuslikult. Sõber soovitas ja tundub, et sõber tegi heateo, sest Hulkuri baaritiimiga oleme enam kui rahul. Ei ole just lihtne leida tiimi, kes oleks valmis välja jagama 4000 (mhmh, neli tuhat) kokteili ja tegema seda veel naerul näo ja esmaklassilise teenindusega. Samuti annab nende kvaliteedist ja paindlikkusest aimdust enne pidu seatud eesmärk - “Täna peab vähemalt üks inimene lahkuma peolt tunnistades, et ta on leidnud omale uue lemmikkokteili”. Ja nii ka juhtus. Arvatavasti mitte ainult ühe inimesega."

Elamusstuudio

Elamusstuudio | Mihkel Lubi

Tanel Kangert

"Otsustasime korraldada pulmapeo, mis kompaks traditsioone, murraks kulunud arusaami ja oleks võimalikult meie nägu. Kevadel kogutud rabarberist tegime siirupi, aga kes teeks siirupist sügisel kokteili? Ikka HULKURID! Kaspar ja Silver tegid seda nii hästi, et kogu peo jooksul avatud baarist järjekord ei lõppenud. Pidu avati pauguga ja tuju hoidsid üleval nii maitsvad kokteilid, kui meeste entusiasm baaris. Külalised kiitsid HULKUREID taevani ja meie ühineme 100%. Aitäh, et olite meie nägu!"

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/data03/virt50878/domeenid/www.hulkur.ee/htdocs/wp-content/themes/hulkur/partials/testimonials.php</b> on line <b>31</b><br />

Tanel Kangert | Silvia & Taneli pulmapidu

Tervise Catering

"Tervise Cateringi koostöö Hulkuri tiimiga on alati positiivne olnud. Kindlasti on tegemist oma ala professionaalidega, kes teevad oma tööd pühendunult, suure südame ja kirega. Kamp lahedaid ja andekaid sõpru, kellega on alati suur rõõm kohtuda ja koostööd teha. Palju toredaid kliente ja lahedaid üritusi Teile, head Hulkurid!"

Tervise Catering

Tervise Catering | Transferwise | ERAA Jõulugala | Wendre talvepäevad

Jolos

"Hulkuri poisid-tüdrukud on punt lõbusaid selle, kes muudavad klassikalise baari vahvaks kogunemiskohaks igal üritusel. Naeratuse toovad suule nende ebaeestlaslikult vaba suhtlus ja paindlikkus tavapäratute ning uuenduslike ideedega kaasaminekul. Lisaks kõigele muule lähenevad nad igale kliendile isikupäraselt ning pakuvad välja loomingulisi lahendusi nii baarikujunduse kui ka kostüümide näol. Jolos Events on rõõmus, et meil on toredad Hulkuritest sõbrad!"

Jolos_events

Jolos Events | AdCash | CGI Eesti | Transferwise | Refresh Conference | Swedbank

Nora

"Hulkur is a very lively and creative mobile bar which also knows how to entertain their guests. They were present for my child's birthday and their impressively delicious non-alcoholic cocktails and smoothies for sure seduced all the people who were present that day, especially the kids. Besides serving drinks, they also do it in a non-conventional way with their bar settings, costumes and the friendly atmosphere they create. We were very satisfied and definitely recommend their services if you're looking forward to having some fun times."

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/data03/virt50878/domeenid/www.hulkur.ee/htdocs/wp-content/themes/hulkur/partials/testimonials.php</b> on line <b>31</b><br />

Hans | Nora sünnipäev

Non Grata

"I have been making events with Hulkur in New York, Mexico City, Sacramento, Miami, Vaasa, Athena, Pärnu & Tallinn - it has been always inspiriting, performative, crazy experience - talented people, wild flames, great drinks, best atmosphere and even more ..."

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/data03/virt50878/domeenid/www.hulkur.ee/htdocs/wp-content/themes/hulkur/partials/testimonials.php</b> on line <b>31</b><br />

Al Paldrok | NON - GRATA

Mootorratturid

"Hulkur on usaldusväärne seikleja, kelle seatud eesmärgid ja teod tagavad professionaalse tulemuse. Olles pidevalt nende tegusid jälginud ja teenuseid tarbinud saan öelda, et sõbralik, kiire ja paindlik suhtumine loovad mõnusa ja eesmärgipärase koostöö. Kui kaasa hulgud, siis üllatud ning lisa soovid."

Mootorratturid

MTÜ Ühinenud Mootorratturid | Eesti Mootorrattahooaja Avamine & Lõpetamine

"Hulkur kuulub edaspidi iga meie ürituse juurde - tundub, et nii läheb see enamikega, kes nende teenuseid korra proovivad. Helena ja Karl olid mitte toredad, vaid väga toredad ja korraldatud koolitus + baarikogemus olid 10/10. Õhtu lõpuks oli tunne nagu tegemist oleks meie enda ettevõtte töötajatega. :)"

Kair Käsper | Co-Founder

Orange time

Hulkur on sõber, keda võib alati usaldada. Ta hoolitseb Sinu eest, kuulab kannatlikult Sinu muresid ja leiab Sulle alati parima lahenduse. Tema peale saab kinnisilmi loota ning ta ei vea sind kunagi alt. Nagu üks tõeline sõber olema peab!

Orange Time

Inge Tõruke | Orangetime Event

Hulkur testimonials blob

Mõned küsimused, mis võivad pidu planeerides esile kerkida:

Kuidas hoida jooke suvel külmana?

Hulkur võtab suvepidude korraldamisel igasuguse mure kliendi õlgadelt endale, mis puudutab kaupa, jääd, klaase, topse, puuvilju, personali, jpm.

Milliseid jooke külalised eelistavad?

Ära muretse, Hulkuril on kaasas tohutult lai sortiment ja sealt leiab iga külaline endale meelepärast. Loomulikult saame koostöös Sinuga valida baari jookide sortimendi.

Kui palju jooke varuda?

Hulkur võtab (kõik vajalikud) joogid kaasa ja arveldab peale pidu vaid kulunud koguste raames.

Kuidas anda peole lisaväärtust lisaks esinejatele?

Baar võib olla bänd Sinu peol! Ilusa kujundusega baarilett koos kelmikate suhtlusaldis baarmenidega lisab peole vürtsi ja tõmbab kõik külalised käima!

(Olen kuulnud, et) baari tellida on kallis?

Usu meid, veel kallim on lasta külalistel endale ise jooke segada :). Miks? Sest baarmeni käetunnetus püsib stabiilsena ka õhtu edenedes ja meele sumenedes.