Hulkuri Šampanja Sein

Me oleme harjunud peole minnes saama tervitusjooki viisakalt naeratava teenindaja kandikult. Aga mis siis kui ma soovin teist jooki veel, äkki ta vaatab, et jälle see sama tegelane. Joogiseina kaudu jooke väljastades säilib müstika – kes on kelner? Kes on külaline?

Joogisein või laiemalt tuntud kui šampanja sein või “ring for drink” annab võimaluse pakkuda külalistele võimalust lunastada jook kella kõlistades, aimamata, kust jook temani tuleb, olgu selleks vasak või parem nurk, ülalt või alt või hoopis mitmes kohast korraga. 

Milline on Hulkuri šampanja sein? Tema lopsakas taimestik sobib igasse interjööri ja garanteerib, et fotod peost jäävad meeldejäävad. Peole pole vaja planeerida eraldi fotoseina – pannes sildiks enda peo nimetuse või riputades seinale isikupäraseid detaile, on olemas kaks-ühes lahendus: tervitusjook + fotosein.

Hulkuri Šampanja sein

Joogiseinal on kell, mida helistades ulatab kaunites kinnastes anonüümne kelner külalisele maitsva joogi. Suurema koguse serveerimiseks saab seina ette panna ka laua juba serveeritud tervitusjookidega. Sinu valik, mis jooke sein pakub, olgu selleks vahuvein, kokteil või hoopis teravust pakkuv tekiila! 

Millega tuleks arvestada:

  • Seina kogulaius on 4 meetrit, aga veidi nurki keerates, saab teda ka väiksemal alal kasutada.
  • Arvestage palun seinale 4*2m ala, siis saab loominguliselt paika sättida.
  • Kas ala, kuhu soovite seina panna on tasane või konarlik? Toas või õues? 
  • Tugeva tuule korral palume tähele panna, et seina ei paigaldataks tuultele avatud alale. Hea oleks sein planeerida seina äärde, et õnnestuks varjata seina taga toimuvat sagimist. 
  • Seinal on silt: Kõlista kella. Selle võid kujundada endale meelepäraselt, näiteks kirjutada sinna midagi temaatilist. Sildi mõõdud on 17*55cm. 

Joogiseina hinnast:

  • Kuni 5 tunniks kahe teenindajaga joogiseina rent on 550€+km. Väljaspool Tallinna lisandub hinnale transporditasu 50€.
  • Kui teenindajad jäävad pärast ka baari toimetama, on seina rent 400€+km. 
  • Kui joogijagajad on teil olemas või soovite seina kasutada fotoseinana on õhtu hinnaks 400€+km. Väljaspool Tallinna lisandub hinnale transport 50€. 

Seinast väljastatav jook: 

  • Meie käest jooke soetades arveldame maaletoojahinnas vastavalt kulunud kogustele. Näiteks tervituseks vahuveini pakkumine 70’le inimesele läheb maksma 120€.

Pakub huvi? Võta meiega ühendust ja räägime täpsemalt!

Mis Hulkuril veel teoksil on?

Kokteilikoolitus Hulkuriga

Baar Catering Sinu Peol